Plánujete si nechať vyvŕtať studňu ? Firma STU-VRT vám ponúka

dva spôsoby ako na to.

 

 

 

 

Vŕtanie studni pomocou vzduchom poháňaného pneumatického kladiva zabezpečí rýchlo dosiahnuteľné výsledky. Vrtná studňa je tak zrealizovaná behom pár hodín, max. jedného dňa. Prvé metre studne, v makkom nestabilnom podloží, sú vrtané o priemere 172mm a následne pažené modrými certifikovanými sú 160 mm PVC rúrami. Následne od príchodu pevného podložia sa priemer vrtáka mení na 152mm, za ktorým sa paži studňa až na dno 125mm modrými certifikovanými PVC rúrami.

Súčasťou dobrej vyvŕtanej studne by malo byť kvalitne odvedené paženie vrtu, čerpacia skúška a v neposlednom rade vyčistenie studne aby zákazník disponoval čistou vodou už po našom odchode. To všetko je súčasťou našej práce.

Okrem toho poskytujeme našim klientom poradenskú činnosť, ako ďalej postupovať po vyvŕtaní studne. V prípadne ak si od našej firmy nechali zrealizovať studňu, môžu si od nás môžu zakúpiť šachtu s ponorným čerpadlom za zvýhodnenú cenu oproti trhovým cenám!

Ako na to, si môžete pozrieť v následujúcom videu:

Druhou možnosťou je vŕtanie výplachom, ktoré sa však už v dnešnej dobe realizuje veľmi zriedkavo. Jeho nevýhodou je potrebný prístup k elektrickej sieti 400V na mieste vŕtania, dostatočné množstvo vody pre chladenie a výplach vŕtu a najmä čas realizovaných vŕtných prác (3-5 dní, v závislosti od metrov). Pri tomto vŕtaní sú prvotné metre vŕtané o priemere 220mm a následne pažené 200mm PVC rúrami, od príchodu pevného podložia sa priemer vŕtania zmení na 180mm

 

Free Joomla! template by Age Themes